Cena dopravy a způsoby úhrad zboží v rámci České republiky

Cena objednávky, bez dopravy, musí být minimálně 200,-Kč vč. DPH

Zásilky jsou expedovány Českou poštou jako EXPRESNÍ s doručením až do domu!!!
Objednané zboží dodáváme do 24 hodin od potvrzené expedice a to AŽ NA MÍSTO URČENÍ!!!
Pokud nebudete na udané adrese k zastižení, můžete zboží vyzvednout na nejbližší poště. POZOR - doba uložení na poště je 7 kalendářních dnů.

Cena dopravného a balného:
-  při nákupu do 4.999,-Kč vč. DPH ................. 120,- Kč
-  při nákupu od 5.000,-Kč vč. DPH ...............
doprava ZDARMA
-  osobní odběr, podmínkou je platba předem na účet. Vzhledem k nesouhlasu s fašistickou EET hotovost nepřijímáme. ........ doprava ZDARMA

Platba za zboží:
- platba DOBÍRKOU ................. platí se hotově při převzetí zásilky
- platba BANKOU předem .......... platí se předem na bankovní účet prodávajícího. Zboží se expeduje po připsání částky na účet. Pro platby nad 10.000,-Kč vč. DPH je platba bankou povinná.
- osobní odběr, podmínkou je platba předem na účet. Vzhledem k nesouhlasu s fašistickou EET hotovost nepřijímáme. 

Dodací lhůta je 24 hodin od potvrzené expedice z naší strany. Při přebírání zboží je kupující povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci samotnému.

V případě shledání porušení obalu svědčících o neoprávněném vniknutí do zásilky se doporučuje kupujícímu zásilku ve vlastním zájmu nepřevzít!

Podpisem dodacího listu kupující stvrzuje, že zásilka splňovala všechny podmínky a náležitosti výše uvedené a na pozdější reklamaci o porušenosti obalu zásilky nebude brán zřetel. Faktura sloužící zároveň i jako daňový doklad je přiložena k zásilce.


 Cena dopravy a způsoby úhrad zboží v rámci Slovenské republiky

Všechny zásilky jsou expedovány Českou poštou a následně až na místo určení Slovenskou poštou.
Cena objednávky (bez dopravy) musí být minimálně 500,-Kč vč. DPH - chráníme tím Vaše peněženky.

Platba probíhá zásadně BANKOU předem, popř. je možné si zboží osobně vyzvednout a platit v hotovosti, v tom případě se nepřipočítává dopravné a balné.

Cena dopravného a balného    ..................... 300,- Kč
Neplatí zde poštovné zdarma při nákupu nad 2.000,-Kč.
Zboží se expeduje po připsání příslušné částky na náš účet. Veškeré bankovní poplatky hradí kupující !!!!
Při zadávání příkazu si ověřte, že přesně ta částka, která je uvedena na faktuře bude připsána na účet dodavatele. Pokud tomu tak nebude, budete vyzváni k doplacení příslušné částky.
Platba probíhá na slovenský účet v rámci Slovenska v Eurech. Podklady pro platbu v Eurech na slovenský účet Vám zašleme během 24 hodin od objednání (v pracovní dny).
!!! Po odeslání objednávky NIC NEPLAŤTE a vyčkejte na potvrzení dostupnosti zboží a podkladů k platbě !!!

V případě nedodržení výše uvedených ustanovení a následnému příp. vracení uhrazené částky na Váš účet, popř. doplacení částky na účet dodavatele, hradíte jako odběratel veškeré bankovní poplatky s platbou spojené.

Dodací lhůta je 3 -20 dnů podle povahy zboží a jeho stavu na skladě. V případě, že dodávka zboží by měla být delší než 20 dnů, budeme Vás o tomto informovat. Při přebírání zboží je kupující povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci samotnému.

V případě shledání porušení obalu svědčících o neoprávněném vniknutí do zásilky se doporučuje kupujícímu zásilku ve vlastním zájmu nepřevzít! 

Převzetím zásilky kupující stvrzuje, že tato splňovala všechny podmínky a náležitosti výše uvedené a na pozdější reklamaci o porušenosti obalu zásilky nebude brán zřetel. Faktura sloužící zároveň i jako daňový doklad je přiložena k zásilce.


Jak je to s DPH ?
Zboží je do Slovenské republiky dodáno za ceny v Kč s DPH.

Pokud má být dodávka zboží uskutečněna bez DPH, je nezbytně nutné splnit následující podmínky:

1.
 při objednání zboží musíte napsat do poznámky, že chcete dodat zboží za cenu bez DPH, popř. musíte tuto skutečnost ihned poslat na e-mail info(zavináč)centrum-zeny.cz
2. ve Vaší registraci musíte uvést své DIČ (bez uvedení proběhne expedice vždy za cenu s DPH)
3. je nutné správnost DIČ doložit kopií registrace u příslušného finančního úřadu na Slovensku zasláním v digitální podobě na náš e-mail info(zavináč)centrum-zeny.cz


Nesplněním kterékoliv z podmínek není možná expedice za ceny bez DPH (a je provedena expedice za plnou cenu s DPH). Při případném vracení DPH platí kupující veškeré bankovní poplatky spojené s touto transakcí.